درباره ما

 

 

 

کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین

 

رئیس هیأت: دکتر مرتضی ململی

دبیر هیأت: مجید کاکاوند

رئیس کمیته: سید صفا الدین هاشمیان

نایب رئیس بانوان:  فاطمه نوری 

دبیر کمیته: علی حمیدی

 

مسئول کمیته شهرستان تاکستان: محسن سازنده

مسئول کمیته شهرستان آبیک: محمد بغدادی

مسئول کمیته شهرستان قزوین: سید علی حسینی

 

 

 

 

کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین فعالیت خود را از سال 1376 به‌عنوان یکی از کارگروه‌های هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی و انجمن ورزش‌های هوایی شروع کرد.

در سال 1389 با انتقال انجمن ورزش‌های هوایی کشور از فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور به فدراسیون انجمن‌های ورزشی ، کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین مانند سایر استان‌ها به هیئت انجمن‌های ورزشی استان قزوین منتقل شد و زیر نظر انجمن ورزش‌های هوایی کشور فعالیت می‌نماید.

کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین در حال حاضر بیش از 170 خلبان پاراگلایدر در سطوح مبتدی ، متوسطه و پیشرفته دارد.

در حال حاضر 4 سایت پروازی در محدوده استان شناسایی و ثبت‌شده است که کاربری آموزشی و پرواز فرا منطقه‌ای را دارند و هرساله با شناسایی و کارشناسی مناطق جدید به تعداد این سایت‌ها افزوده می‌شود.

سایت پروازی شهرستان آبیک قزوین به‌عنوان سایت پایلوت آموزش کشور و سایت آسمان آبی باراجین محل تجمع خلبانان استان می‌باشد که در سال 1389 با حضور مسئولیت ارشد استانی و کشوری طی مراسمی به بهره‌برداری رسید.

 

کلاس‌های آموزش خلبانی پاراگلایدر در طول سال و در تمامی فصول توسط باشگاه ورزش‌های هوایی قاصدک استان قزوین و مربیان انجمن ورزش‌های هوایی کشور برگزار می‌گردد و علاقه‌مندانمی‌توانند برای ثبت‌نام فرم مربوطه را در صفحه اصلی سایت تکمیل و ارسال نمایند.

 

کمیته ورزش‌های هوایی استان قزوین

قزوین ، خیابان هلال‌احمر ، ورزشگاه تختی ، هیئت انجمن‌های ورزشی

تلفکس : 33231147 - 028      -         09122829049