اخبار

دکتر مرتضی ململی به عنوان شهردار بیدستان منصوب شد

 

دکتر مرتضی ململی به عنوان شهردار بیدستان منصوب شد

 

 

با حکم استاندار قزوین مرتضی ململی به عنوان شهردار جدید بیدستان منصوب شد.

 

در حکم استاندار قزوین خطاب به مرتضی ململی شهردار جدید بیدستان آمده است: با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر بیدستان و با اختیار حاصل از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشورو انتخاب شهرداران واصلاحات بعدی، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان شـهردار بیدستان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و استفاده از امکانات مادی و معنوی در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و پیشبرد دقیق سیاستهای عمومی دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی با همکاری متقابل مسؤلان محلی در انجام وظائف محوله و خدمت به مردم شریف و مومن شهر بیدستان موفق ومؤید باشید.

پیش از این رضا طاهری شهردار بیدستان بود که اخیرا به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شده است.

ملمی نیز پش از این شهردار شهر اسفرورین بود.

جلسه معارفه مرتضی ململی شهردار جدید بیدستان با حضور جمعی از مسؤولان استان قزوین و مردم شهر بیدستان در سالن امام علی(ع) برگزار شد.

جلسه تودیع رضا طاهری و معارفه مرتضی ململی شهرداران قدیم و جدید شهر بیدستان با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل امورشهری استانداری قزوین، فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان البرز برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بیدستان در سخنانی با اشاره به رونده انتخاب شهردار جدید بیدستان گفت: پس از انتصاب مهندس رضا طاهری شهردار سابق بیدستان به عنوان رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین، انتخاب شهردار جدید بیدستان در دستور کار شورای شهر قرار گرفت.

سلمی‌پور افزود: اعضای شورای اسلامی شهر بیدستان پس از برگزاری جلسات متعدد، ضمن دریافت و بررسی برنامه و رزومه گزینه‌های مختلف تصاحب سمت شهرداری، در نهایت با رأی موافق تمامی اعضاء مهندس مرتضی ململی به عنوان شهردار بیدستان انتخاب شد.

این مسؤول با اشاره به معیار‌های اعضای شورای اسلامی شهر برای انتخاب شهردار جدید بیدستان عنوان کرد: داشتن تجربه‌کاری موفق، تخصص لازم در حوزه مدیریت شهری، برخورداری از حسن خلق، ارائه برنامه‌ کارشناسی و واقع‌بینانه جهت شتاب بخشیدن به روند توسعه، عمران و آبادانی شهر از جمله موئلفه‌های مورد نظر در انتخاب شهردار جدید بیدستان بوده است.

لازم به اشاره است؛ مرتضی ململی عناوینی همچون شهرداری خرمدشت، اسفرورین و همچنین ریاست مجمع شهرداران استان قزوین را در کارنامه مسؤولیتی خود دارد.

انتهای پیام/م